Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

PRVNÍ SET NA SVĚTĚ! :)

Tak je to konečně tady, máme první set k prodeji! Je to roztomilý kompletní setík slazený do černo-červené barvy s dartmoorským poníkem. Dal mi hodně práce, protože pony sety většinou nejsou jednoduché, ale nakonec se povedlo. Je to kombinace  starého pony setu a red setu. Fotky budu fotit podle trochu jiných pravidel než přetím, a to tak, aby jste přesně věděli, co si kupujete. Vše je dělané na míru, více TADY

Tady je pár fotek: 

POZDRAV OD REPAINTÍKŮ (28.3. 2013)

Už se na nich pracuje ! Abyste si nemysleli že na to kašlu, tady zasílám pár fotek mých re-paint SCH kteří budou v setících v budoucnu k prodeji :) zatím jsou hotoví 4, tady malá ochutnávka :)

PŘEMALOVANÝ ACHALTEKINEC - na pěkného hnědáka

 

FRÍSKÝ HŘEBEC - můj první repaintík, na hnědého andalusáka

 

 

ANDALUSKÁ KLISNA - na čistého bělouše :)

TINKERSKÁ KLISNA - na trochu tmavší tinkerku 

ANDALUSKÉ HŘÍBĚ - na červeného ryzáčka 

 

Tak co, líbí se vám některý z nich? :) Jestli ano, můžete psát do vzkazů i na mail nápady, např. co k nim mám vyrobit nebo koho jak mám ještě přemalovat. A dále se tady koukejte, brzo možná již bude 1. setík :))

 

(11. 1.)

změněny fotky u arabské ohlávky a uzdy pro chladnokrevníky! doufám že se nové verze líbí víc než staré!

(28. 12.)

ahojky, takže první věc z kusového prodeje už má svého majitele :) je na řadě konečně další, tentokrát suprovní ohlávka s vodítkem !

(9.11.)

Takže brzy budu přidávat první věc, proto přináším malé info.Na úvodní straně bude výrobek uveden a to i v rubrice do které patří, akorát bude mít speciální označení. Bude na prodej jen jeden kus, více vyrábět nebudu, jedině na přání! Jinak co se týká objednávání tohoto výrobku, bude stejné jako kdyby to bylo obyčejné zboží, takže jej můžete normálně zařadit do objednávky. A ještě poslední věc tento výrobek bude mít vždy nějáký název (např. ohlávka Win) aby šel lépe rozeznat. První věc přidám tento týden!

(21.10.)

Takže jsem zpátky z dovolené, objednávky opět příjmám !

(1.10)

Ahoj, takže zdravím první den v měsíci! Mám teď mnoho objednávek a pár výrobků budu muset kvůli nedostatku materiálu ztrhnout z prodeje nebo změnit. Také provádím drobné změny u páru věcí, budu dávatt nové fotky a např. u anglické uzdy začínám používat nový materiál, takže změním fotku. Další věc, k objednvkám budu jako dárky přidávat nejspíš něco, co se nedá zakoupit v tomto obchůdku, prostě originální věc (např. nový arabský halter:)  Také chystám zavést kusový prodej, což  znamená, že na hlavní stránce vždy bude nějáká věc, která je jen jedna a dále j vyrábět nebudu. Když se potom prodá, vyrobím jinou věc a opět ji tam dám (tak mi můžete i napsat nebo poslat návrh) a poslední věc, 10.10. odjíždím do Egypta na 14ti denní dovolenou, takže bude chvíli pozastaveno a teď již nepříjmám objednávky!

 

(18.9.)

Konečně přidány novinky! v rubrice sady a sety najdete slibovaný set pro chlaďase a indiánskou sadu!

(30.8.)

Už jsou na světě 2 další novinky přidám je co nevidět- Set chladnokrevník a Idiánská sada.Překážku  možná jednu vyřadím ještě si to rozmyslím :\

(23.8.)

Ahojky, takže už jsou přichystané první překážky, takže je tu co nevidět dám :) a chystá se i sada čištění, takže se máte na co těšit :D JINAK NEVÍM NIC NOVÉHO :p

(7.8.)

Zdravím, tak několik objednávek opět zasebou :) jinak mám v nich trochu nový systém i v zápisech a hned se vše dělá líp.Mám teď hodně práce a hlavně je vaprodán arabský setík! Jeho výroba je toiž náročná a to tak, že skoro nejsem schopná vytvořit další, takže je stažen z prodeje.Na přání je ale možné si ho nechat udělat, ale byl by o hodně dražší. Taky u anglicé uzdečky a uzdy pro chlaďase brzy přidám nové foto a pustím se do vylepšování starých výrobků.Tak uvidíme :)

(2.7.)

tak jsou tu 2 slibované novinky, anglická uzda a ohlávka pro chlaďase.Jsou to takové základní věci, takže  nevím co bych dodala.Další věc, objednávky budu fotit vždy až budou jisté a ne dříve když si někdo objedná a potom to zruší.A ty další slibované věci možná vykutím, ještě se uvidí.Jo a tady přikládám fotku kamaší, které se možná brzy objeví v našem shopíku, no ještě to promyslím:) a u některých položek (sedla) jsou nové fotky, tak se jukněte ;)

(8.6.)

ahojky tak to sem zas dlouho nepsala! Omlouvám se , ale v shopíku zatím nejsou žádné novinky:) v dohlednu jich však pár je: nová anglická uzdečka, ohlávka pro chladnokrevníky, stojany na překážky a MOŽNÁ uzda pro chladnokrevníky 2, nebo nějáký setík pro těžší koně.Co se týče stránek, napadlo mě třeba nějáké video s fotkama o našem shopíku, ale ještě nevím.. tak zatím a když se objeví novinky tak zase písnu :)

(16.5.)

Tak se opět hlásím, jsem zpět z Londýna, takže opět příjmám objednávky.Teď chvíli nic nepřibyde, možná jen nová arabská ohlávka, takže o nic nepříjdete, když si objednáte teď.Zatím

(8.5.)

Takže se opravdu stalo, v obchůdku přibylo 9 květnových nových položek! To znamená že už máme 40 položek k prodeji! A ještě bych vás určitě měla informovat o RED SETU, naší asi nejkrásnější novince.Určitě se na něj podívejte v rubrice sady,s ety.A objednávky teda nepřímám do 16.5. z důvodu nepřítomnosti.

(6.5)

ahoj, takže do obchůdku má přijít květnový zával novinek! Ale kolik jich bude, to vám zatím neprozradím.Zhruba do 8.5. čekejte přidání všech novinek a ještě jedna věc, od ÚTERÝ 11.5. NEPŘÍJMÁM OBJEDNÁVKY Z DŮVODU NEPŘÍTOMNOSTI! tuto zprávu uvedu ještě na úvodní stranu :)

(3.5.)

ahoj, tak máme tady nový měsíc! A proto jsem se pustila do ohlávkové sady v oblíbené modré barvě, takže již brzo čekejte přírustek v rubrice sady a sety.Jinak objednávky příjmám tak objednávejte, klidně i na přání!

(27.4)

máme tady drezurní set na zamluvení, vyroben pouze 1ks, více tady: http://www.rw-obchudek.wbs.cz/Akce-a-vyhody.html

(25.4.)

Zdravím, tak nová rubrika sedla už nezeje práznotou a celkem slušně jsou na tom rubriky ohlávky, vazáky   a   sady a sety.V blízké době se opět pustím do výroby nových věcí a náš obchůdek bude s takovým tempem jeden z největších, právě teď nabízíme k prodeji 32 položek.A pokud byste chtěli, mohu udělat i něco na přání! Kdyžtak napište do  vzkazů!

(14.4.)

Ahoj tak dnes jsem přidala 5 novinek a jak budu mít čas, dám tady ještě sedla a chystám se na výrobu překážek.Mám za sebou již 2 objednávky, takže taky založím rubriku Fotky objednávek.Tak se těště a objednávejte!

(5.4)

máme obrovskou změnu, konečně jsem se pustila do sedel a povedlo se ! Novinky jsou 2- anglické sedlo a drezúrní set a také mám za sebou 1. objednávku ! Možná ještě vyrobím westernové sedlo- uvidí se

(2.4.)

Novinky novinky a novinky! Stále vyrábím něco nového, tak se podívejte! Už se pracuje na dalších věcech a brzy je tu všechny přidám.A u novinek již nebudu dávat fotky, ale připíšu to k výrobku přímo ve své rubrice.

(30. 3.)

TAK, OBCHŮDEK DNES OFICIÁLNĚ OTEVŘEN! JIŽ PŘÍJMÁM OBJEDNÁVKY

(23. 3.)

Ták, arabák už jsem přidala a brzy se taky vrhnu do lonžovací hříběcí sady a POKUD bych někde sehnala kůži, možná by sem mohla konečně začít vyrábět sedla tak uvidííme.Jinak dneska sem byla na velkém nákupu materiálu a mám jich spousta nových - bavlnky, barevná kůže, voskovaní provázky a taky karabinky a mega ubrus.Takže výroba se rozjíždí a to i doopravdy, vždyť 30.3. 2011 otvíráme!

(22. 3.)

Ahoj tak sem se dneska pustila do výroby arabského setíku a myslím že to nedopadlo špatně! Je to můj první takovýto výrobek a strávila sem nad ním 2h takže vypadá tak jak vypadá.Je celý žlutý, ale přidám ho tu až zítra.

(17.3.)

čauky tak se vám hlásím! Dneska jsem se pustila do nových věcí a to celkem dost, takže je dám do novinek! a taky zavedu reklamu, kdo si něco koupí u mě v obchůdku, vyfotím jeho objednávku a pod foto napíšu odkaz na stránky a ještě kdo u nás nakoupí nad 100Kč, poštovné je zdarma!!Další důvod proč u nás nakoupit

tak zatím pp!

(6. 3.)

Tak, obchůdek, se rozjíždí, postupně budu přidávat nové a nové věci a sem tam písnu do této rubriky.

 

TOPlist